| Hallyustar a întrebat:

Știe cineva un site să descarc muzica fara viruși de pe telefon?

9 răspunsuri:
| OnePiece a răspuns:

Mergi in Youtube, te duci pe YT-to-MP3 Converter si ti le convertesti in MP3. Apoi conectezi telefonul la PC prin USB si le copiezi.

| funnnyman32 a răspuns:

Salut! Un exemplu foarte simplu de descarcat muzica este Youtube-ul. Copiezi link-ul melodiei de pe YT iar apoi cauti Youtube- Converter -> si adaugi link'ul dupa dai convert si descarci melodiile Bafta happy

| ThePrinceJoker a răspuns:

Descarci Snaptube in telefon si din acest program descarci muzica cat si video la ce calitate vrei

| Gabriela_Serban_Si_1995 a răspuns:

Eu folosesc ZEDGE si nu am probleme.

| Rox1997 a răspuns:

Este aplicatia flvto, ei de pe ea descarc mizică.

| MariaaCdr a răspuns:

Http://app.peggo.tv/download poţi încerca asta, în primul rând se downloadează foarte repede şi simplu. E adevărat că trebuie să dai la surse necunoste, să le accepţi, dar îţi garantez că nu are viruşi. Eu îl folosesc şi nu am păţit nimic, am downloadat vreo 320 de melodii cu această aplicaţie :) Baftă

| Ioniță_Amalia_2001 a răspuns:

Incearca pe Youtube converter!

| Herlitzz a răspuns:

Pot sa descarci de pe browser TubeMate, eu o folosesc si nu am avut probleme.