| loveyou20011 a întrebat:

Toata noaptea telefonul si incarcatorul sau au fost conectati dar nu mi s-a incarcat bateria! Acum telefonul s-a inchis si este conectat la incarcator! Ce are? Care este problema? Si cum pot repara problema odata depistata? Merci anticipat funda!

Răspuns Câştigător
| AbaraiRenji a răspuns:

Mă gândesc că este problemă de la încărcător saau, bateria telefonului tău e pe ducă. Am pățit cam așa cu telefonul meu dar dacă-l puneam într-o anumită poziție se încărca; după asta, bateria s-a umflat și a trebuit s-o schimb. Oricum, treci pe la un service de telefoane și discută cu ei. Sper că te-am ajutat. ^^

2 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

In cazul asta pot fi:
1 incarcator defect
2 cablu/mufa incarcatorului defecta
3 mufa telefonului defecta
4 baterie defecta
Pentru a depista defectul tine apasat pe butonul de pornire si roteste usor cablu chiar langa mufa incarcatorului.

| miTzuliK93 a răspuns:

Incearca, mai intai, sa conectezi telefonul la PC printr-un cablu USB, daca ai, si vezi daca iti porneste.