| Andra102 a întrebat:

Toate telefoanele au app store? sau doar iphonul, ipadul? galaxy trend lite are?

Răspuns Câştigător
| asdfgh23 a răspuns:

Doar cele de la Apple au appstore, cele cu android au google play, tot cam aia e

3 răspunsuri:
| hypentakill a răspuns:

Cele care rulează iOS au App Store iar cele care rulează Android au Google Play.

| Andra102 explică (pentru hypentakill):

Si daca vreau sa descarc un joc de pe app store nu o sa mearga?

| hypentakill a răspuns (pentru Andra102):

Nu poţi să îl descari. Doar unele jocuri sunt compatibile de la App Store pentru Google Play şi acele le poţi lua direct de pe Google Play.