| RuskiAlex11 a întrebat:

Tocmai am vazut la Orange un abonament cu un S8 si intrebarea mea este: Cand ma duc sa imi fac abonamentul care costa 10 euro trebuie sa platesc telefonul? Scrie pe site la ei 10 euro/Luna si mai sus scrie Samsung Galaxy S8 500 euro

2 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Pe site-ul lor S8 costa 599 de euro. Cel mai probabil, aia 500 de euro sunt avansul pentru a putea beneficia de abonamentul de 10 euro.
Il gasesti tot la Orange cu avansul de 199 de euro, pentru abonamentul de 45 de euro pe luna.
Parerea mea e ca nu merita sa il iei de la vreo companie de telecomunicatii. Mai bine ia-l in rate de la vreun magain de retail online. Iesi aproximativ de doua ori mai ieftin.

Răspuns utilizator avertizat