| irinaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Tocmai mi-am luat un telefon Orange nivo si nu stiu cum pot sterge mesajele.Cine ma poate ajuta? happy Va rog fundita :*!

Răspuns Câştigător
| WithoutName123456789 a răspuns:

Intri la mesajele primite, tii mult cu degetul pe mesajul care vrei sa il stergi si o sa iti apara un meniu, acolo o sa iti arate delete sau stergere.
Sper ca te-am ajutat.

| irinaaaaaaaaaaaaaa explică (pentru WithoutName123456789):

Multumesc mult..chiar a functionat :* Si inca ceva....ieri l-am cumparat pe abonament si vanzatoarea mi-a spus ca trebuie sa astept un mesaj in care sa-mi spuna cate minute, MB, etc...si nu am primit inca si. am sunat eu la 415 si din 1500 minute mi-a scris ca mai am numai 144 si eu nu am vorbit deloc.Cum vine asta? laughing

| WithoutName123456789 a răspuns (pentru irinaaaaaaaaaaaaaa):

Nu stiu de ce ai atatea, daca stiam care este problema te ajutam cu mare placere.
P.S:Multumesc pentru ca mi-ai dat funda.