| AlexBlack a întrebat:

Tocmai mi am trimis niste muzica de pe o tableta Samsung pe un telefon Nokia si nu mi se reda muzica, oare de ce? (Acest fisier nu poate fi redat). Aveti vreo idee care i baiu?

4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Vezi poate nu ai instalat programul pentru muzica, cel de tipul mp3player.Sau instaleaza altul.

| octav005 a răspuns:

Pai instaleaza un player pentru muzica. poate nu accepta anumite tipuri de fisiere

| JackBoston a răspuns:

Vezi ce format audio acccepta telefonul si verifica formatul melodiilor!

| AlexBlack explică (pentru JackBoston):

Aseara a acceptat mp3, de azi dimineata nu mai accepta