| BadASsS a întrebat:

Top 5 telefoane pana in 1800lei?

7 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DV6QJBBBM/

dar poate fi mai ieftin.

Un clasament e greu de facut dar oricum trebuie sa te ghidezi dupa necesitatile tale(autonomie/ecran/foto/memorie/sistem operare/CPU) toate acestea contribuie intr-o mai mare sau mai mica masura la pretul telefonului!
Deci cam trebuie sa te gindesti la ce vrei mai mult.Toate la maxim sau macar apropiate costa!
Deci nu pre merge "trei in unul" :D

| marius577 a răspuns:

1.Iphone 4S (1800)
2.Nokia 925 Lumia (1800)
3.Samsung Galaxy S3 (1600)
4.Samsung Galaxy S4 Mini (1500)
5.Huawei Ascend P6 (1450)

| Zdog a răspuns:

1.iphone 5 e vreo 1500 de lei -iphone are siri, ecran retina, spatiu de stocare de pana la 64 de gb, poti sa faci mai usor upgrade la ios si are un aspect placut
2 Apple iphone 5c e un smartphone frumos care vine in mai multe culori si tiam gasit un link de unde sa-l iei mai ieftin http://mercador.ro/......1qGlT.html promoted
3 Samsung galaxy s4 1800 dei e un telefon de varf de la Samsung are un procesor dualcore si un ecran de 4.7 inch
4 Nokia lumia 1200 la pretul de 1200 roni, telefoanele Nokia dispun de camere de filmat foarte bune si ruleaza windows phone
5 Sony experia z e un telefon rezistent la apa design extra, foarte usor, foarte subtire, funtioneaza ireprosabil, baterie buna

eu am scris iphone ca detin unu si sunt multumit de el

| XperiaSP a răspuns:

Salut. Pai dupa mine ar fi cam asa : Sony xperia z, Samsung galaxy s3, Sony xperia sp, Samsung galaxy s2 plus, si Samsung galaxy trend plus. Ultimul este foarte ieftin. Cam 800 lei. Bafta in alegerea ta!

| NikyRoz a răspuns:

Samsung i9105 Galaxy S II Plus, 8GB, Blue Gray(1000),
Allview X1 Soul, Black(1500),
Samsung I9300 GALAXY S3, 16GB, Blue(1500),
Vonino Ego QS, Dual SIM, 4GB, Black(660),
Allview H2 Qubo, Dual SIM, White(550). in paranteza este pretul funda

| marialavinia123 a răspuns:

S3