| brokxy a întrebat:

Tot ma suna un tip din 5 decembrie aproape in fiecare zi. Nu am dat numarul meu nimănui.Nu am Facebook facut pe numar de telefon.Nu il cunosc. L-am descoperit pe Facebook am incercat sa ma loghez cu numarul lui si am gasit numele si profilul. Este foarte dubios de vreme ce nu il cunosc! De unde stie el numarul meu?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu-l blochezi si pe FB si pe telefon?
Este foarte simplu!
In FB te duci la numele lui acolo unde-s 3 puncte ai un meniu, care iti arata si "block".
Iar la telefon, depinde ce marca este, se poate bloca numarul.
De unde stie el numarul tau? El a putut afla numarul de la un prieten comun, sau de pe alt website unde ai cont si numarul vizibil.

| darrio2007 a răspuns:

Daca nu te-ar fi interesat de ce ai incercat sa te „loghezi" cu numarul lui. Desi nu vad cum puteai face asta.

| Simpatic a răspuns:

O fi lucrand la FB si s-a indragostit de tine? oricum daca ai zis ca nu ai postat nr pe undeva, mai raman trei lucruri in opinia mea:
1. numarul tau i-a fost dat de o persoana care te cunoaste si il stie si pe asta!
2. a format nr la intamplare si te-a nimerit pe tine.
3. esti pe abonament si Orange, Vodafone, telekom si restul au vandut agendele cu numerele abonatilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ești prea senzuală și el s-a străduit să facă rost de numărul tău