| anonim_4396 a întrebat:

TPU am luat un telefon Orange zali si as vrea sa ii schimb softul are android 4.1 si nu imi place softul daca ai pute sa imi zici de unde sa iau altul mai bun si cum sa fac sa il bag funda!

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Ultima versiune de soft disponbila pentru telefonul tau este Android 4.1. In cazul in care va exista un update disponibil, vei regasi informatia pe www.orange.ro.

Cu prietenie,
Orange Helper

| AlecuAlex a răspuns:

Mai eu vr sa nu mai am atatea aplicatii de la Orange sunt ogroaza si nu le folosesc lea-m dezactivat dar telul se misca parca in reluare si as vrea ceva sa se msite mai bine si am crezut ca un nou soft o poate face.

| aKadeL a răspuns:

Sa inteleg ca vrei sa ii schimbi Androidul. NU merge sa schimbi decat daca pe site-u lor, la sectiunea telefonului tau apare un alt soft ( de actualizare) daca nu apare, trebuie sa ramai cu Androidul respectiv.