| BalasaOctav a întrebat:

TPU, am nevoie de ajutorul tau!
As dorii sa stiu daca se poate folosi numarul meu de telefon pentru a se da mesaje, dar nu de pe telefonul in care este bagata cartela cu numarul meu.
Daca da, as dorii sa stiu cum pot localiza persoana care foloseste numarul meu de telefon.
Intreb acest lucru pentru ca am verificat factura de telefon si este incarcata cu 40 euro din sms-uri cater numerele 7443 si 24610.
Eu nu am dat aceste sms-uri si ma trezesc cu cost suplimentar imens.
Va rog din suflet, AJUTATI-MA!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai verificat in mesaje trimise? Nu iti apar acolo?

| BalasaOctav explică (pentru darrio2007):

In mesaje nu apare, doar in desfasuratorul de factura online

| TreiSurori a răspuns:

Poate a fost prietena ta, te inseala sau ceva.
Incearca la reteaua de unde apartine cartela ta, vorbeste cu ei.

| BalasaOctav explică (pentru TreiSurori):

Nu am prietena...
Am vorbit cu cei de la Vdf si mi-au spus ca ei nu pot face nimic pentru ca mesajele au fost trimise de pe numarul meu.
Am abonament deci mesajele nu sunt o problema dar acele mesaje sunt pentru ceva jocuri sau ceva ceea ce eu nu joc si ma trezesc cu cost suplimentar...

| TreiSurori a răspuns (pentru BalasaOctav):

Schimbati numarul