| Transofit a întrebat:

TPU, am o întrebare, ce telefon este bun, până la 1800 lei, de preferat Samsung Galaxy?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| d3men7zel a răspuns:

Raspunsul meu este: Samsung Galaxy Note 2 N7100, 16GB, Marble White! In magazin pretul Telefonului este de 983.32 RON tongue Bafta si funda happy

| PewOfficial a răspuns:

Eu iti recomand sa te uiti singur si sa alegi...
https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane

| Transofit explică (pentru PewOfficial):

La Orange totul este mai scump.

| PewOfficial a răspuns (pentru Transofit):

Eu nu cred. uita-te la toti partenerii ( Cosmote sau Vodafone ) si ai sa vezi ca Orange este cel mai rentabil si vin cu niste oferte super.winking

| Transofit explică (pentru PewOfficial):

Da, dar sunt site-uri care le vand mult mai ieftin, si cu factura, garantie 24 luni, tot.

| AlyAlexutza0511 a răspuns:

Dupa mine, Samsung Galaxy S3