| alextheunstoppable a întrebat:

TPU, am o problema, nu imi pot face pe tel un nou cont de gmail. Mentionez ca de pe acelasi telefon mi-am creat 2 conturi si le-am uitat parola sau numele, l-am si resetat odata, am un galaxy s plus, ma poate ajuta cineva cu o informatie referitoare la crearea unui alt cont de gmail, mereu imi apare ca nu se poate stabili conexiunea cu un server, si pe wi fi si pe net

va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Levente_Salajean_1982 a răspuns:

Ai incercat sa dai telefonului revenire la setarile din fabrica? (Fa copie de rezerva dupa contacte, si fisiere media)