| Tza_Edy_1975 a întrebat:

TPU am o tableta și am un cont de youtube. vreau sa îmi răspundeți la 2 întrebări

1. Eu sunt conectat pe yt cu contul de Google dacă îmi fac alt cont de Google mi se șterge jocurile de pe tableta? Și mă conectez cu celălalt iar jocurile sunt salvate în cel nou?

2.Cum îmi schimb poza de la yt (de pe ta leta vr sa schimb poza )

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Nu ti se vor sterge aplicatiile si poza de la youtube este de fapt poza contului de google, iti trebuie google + pentru a-ti modifica profilul, poti si de pe PC!