| Ionut659 a întrebat:

TPU am scris codul *#62# și când am apelat mi-a apărut un număr, este normal?

Răspuns Câştigător
| StefanChriss a răspuns:

Da, din ce am gasit pe net, este numarul la care iti sunt redirectionate apelurile cand nu poti fi contactat. Redirecționarea apelurilor sau devierea apelurilor este o caracteristică de telefonie a unor sisteme de comutare telefonică care redirecționează un apel telefonic către o altă destinație, care poate fi, de exemplu, un telefon mobil sau un alt număr de telefon unde este disponibilă partea dorită.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ionut659 explică (pentru StefanChriss):

Mulțumesc