| Mixum a întrebat:

TPU am si eu o problema cu gmail-ul pe telefon. Nu ma lasa sa ma conectez (astfel nu am acces la magazin play sau la contul de youtube)
Am un Samsung S2. Am avut verificarea in doi pasi activata, dar am dezactivat-o. Am scos contul de la telefon, ca nu se mai sincroniza, nu situ de ce.
Am dar la >setariadaugare >contgoogle. Dar cand imi scriu gmail-ul si parola, imi da mesaj cu:
"Nu s-a putut conecta.
Nu se poate stabili o conexiune de date sigure la server..."

Aveti idee ce trebuie facut? Multumesc anticipat pentru ajutor.

1 răspuns:
| Lauri_Lauri_1998 a răspuns:

Resetare din fabrica