| SamuelTudosa a întrebat:

Tpu...Am un telefon si nu mai am memorie sad..am un fel de "Android" pe cardul telefonului care are 2 GB pot sa il sterg...ce patesc daca il sterg :O?

3 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Acel fișier este 'Windows-ul' telefonului. Dacă îl ștergi telefonul nu va mai funcționa. Dacă vrei mai multă memorie pentru telefon cumpără un card de memorie.

| SamuelTudosa explică (pentru Amilik):

Si daca acela este "windows-ul" de ce e pe cardul de memorie? :/

| sappy a răspuns:

Mai bine introduce un nou card si vezi daca fisierul v-a fii recreeat pe cardul nou daca nu inseamna ca nu este ceva folositor(preventiv poti sa-l muti in pc)