| AnimeStyle a întrebat:

TPU. Am Windows phone si p.l.m am dat updade la Windows 10 si acum daca ma bag la actualizare telefon îmi arata ca actualizarea este 0 la suta si nu se mai incarca mici cum..........Help. Cine ma ajuta cum s-o anulez dau funda!

1 răspuns:
| Bucur_Emil_1997 a răspuns:

Nu am windows phone dar din ce zici tu aici mie imi suna a brickuiala(telefon caramida), la telefoanele cu Android trebuie sa iei un costum rom de pe net si conectezi telefonul la laptop sau pc cu cablu usb il bagi in downloading mode si apoi bagi costum rom, la tine nu stiu care e procedura dar trebuie sa fie ceva in genu, bafta