| Ionut659 a întrebat:

TPU ce telefoane merită cumpărate în 2020 la aproape toate categoriile?
Samsung,Iphone,Huawei, oppo,etc.
La un preț cat mai mic dar și avantajos.
De unde se pot lua cat mai ieftin și noi? Emag,altex?
Aș vrea să văd câteva telefoane care nu sunt de fițe sau ceva prea scump dar să meargă bine pentru acest an al noilor brenduri de telefoane.
Mă refer la categoriile care nu sunt prea cunoscute de lume. De ex: Samsung seria A și M etc.
Telefoane care să fie bune, un ecran mediu, mai mare decât al unui s7 edge și poate 6 gb ram cu 64 gb memorie la un preț de sub 3000 lei, ba chiar să fie la aceste condiții.
1.O cameră decentă cu care pot face poze bune.
2. Măcar 6 gb ram.
3. Măcar 64 gb memorie.
4.Un ecran mare pentru filme/videoclipuri.
5.o baterie decentă, 3600mp este bun.
NU SE PUN MODELELE CARE AU TASTE CA S7, S6 SAU ALTE LUCRURI VECHI, UN ECRAN CURAT CU O CAMERA.
Dacă găsiți un telefon la un preț decent cu aceste condiții puteți să îmi lăsați un com la întrebare cu un link.
NU TREBUIE SĂ DEPĂȘEASCĂ ACESTE CONDIȚII DECÂT DACĂ ESTE CHIAR UN TELEFON BUN ȘI POATE SĂ AIBA RAM SAU GB MAI MULȚI SAU POATE O CAMERĂ MAI BUNĂ.
Poate fi orice marcă, doar să îndeplinească condițiile.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe Altex poți cumpăra la un preț avantajos, de exemplu, Samsung Galaxy A10
Samsung Galaxy A10s
Samsung Galaxy A10e
Samsung Galaxy A20
Samsung Galaxy A50.

| Bruno92 a răspuns:

Bateria trebuie sa te intereseze fiindca la performance toate sunt la o diferenta de o secunda 2 secunde, da multe nu tin nici o zi. acesta e telul bun la toate.
Xiaomi mi note 10 e telul ideal.
https://m.emag.ro/......DCM4NGBBM/

| Ionut659 explică (pentru Bruno92):

Interesant,128 gb, 6 gb ram, dual sim. Perfect pentru editat dar.....nu,nu am cuvinte, mulțumesc dar voi mai căuta, poate găsesc ceva și mai bun dar nu cred

| Bruno92 a răspuns (pentru Ionut659):

Uita-te pe olx, il poti gasi nou, sigilat si la 1700 -1800
Cu putin noroc si cu garantie 12 -24 luniwinking

| Ionut659 explică (pentru Bruno92):

Da wish nu e bun happy

| Ionut659 explică:

Ok

| DanielMario a răspuns:

Eu am un Huawei p smart pro și are cam tot ce vrei tu de la un telefon. Prețul este pana în 1500 lei