| MadalinaaIoana a întrebat:

TPU ce telefon cu touchscreen iti recomandati? Spuneti si de ce.
Sa nu coste mai mult de 500 lei. Plss, cat mai multe raspunsuri! Dau si funda!

3 răspunsuri:
| sLowSpawN a răspuns:

Sa nu coste mai mult de 500 lei daca il cumperi pe abonament? Iti recomand Samsung Star 2, Samsung Galaxy Y

| Teo_Dima_Andreea_1990 a răspuns:

Si eu iti recomand Samsung Star II, eu am si e foarte bun... nu costa mai mult de 500 lei fara abonament

| wLt a răspuns:

Eu as zice sa iti cumperi un Samsung galaxy mini sau y..Sunt multe ofertehappy, mai ales ca e craciun. Sper ca te-am ajutathappy. Mult noroc!