| Ionut659 a întrebat:

TPU merită să îmi cumpăr un p30 lite sau xiaomi redim note 9s în loc de s7 edge? Care este mai bun? P30 lite sau xiaomi note 9s?

Răspuns Câştigător
| Alverto a răspuns:

Să știi că Xioami încă este unul dintre cele mai bune
După părerea mea Xioami note 9s avand in vedere caracteristicile, acum depinde de tine

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Bruno92 a răspuns:

Xiaomi redmi note 8 pro

| RedNightmare a răspuns:

Am xiaomi redmi note 8 pro, azi i-am favut update la miui 12, simt ca am in mână un telefon de 3 ori mai scump, man, ia acel xiaomi, băieții ăștia chiar fac dispozitive calitative și perfect balansate

| Alverto a răspuns (pentru RedNightmare):

Cum i ai facut? fiindca mie îmi dă eroare la update

| RedNightmare a răspuns (pentru Alverto):

Pur și simplu am văzut că este update, și l-am făcut, n-am intrat nicăieri, totul a fost cât de poate de simpu, intra la actualizări de sistem din setari