| DenimM a întrebat:

TPU mobilMeniuCautaPosteaza intrebareLogin
Categorii Telefonie

3 Martie 2016
DenimM
intreaba:

Cum decodez un iphone 5s?

Curand o sa iau de la cineva un iphone 5s aproape nou, codat pe alta tara la pretul de 800lei.

Credeti ca merita, merge decodat? Am inteles ca se poate face si de acasa cu ajutorul unui pc si daca nu, cei de la gsm decodeaza?

Nu vreau sa-l decodez cu gevey, vreau sa fie liber de retea.

Dau funda cine ma ajuta cu niste informatii.

1 răspuns:
| I0nuT55 a răspuns:

Numai la service se pot decoda telefoane, si da, se poate decoda!
Daca ar fi asa usor de decodat, nu crezi ca toti si-ar decoda telefoanele acasa? happy