| anonim_4396 a întrebat:

TPU, salut, am o problema cu telefonul meu de model: Lenovo A328!
Problema este ca in MANAGER FIȘIERE in MEMORIA INTERNĂ mi-a aparut un fișier, cu denumirea "MagicPlus_setup.exe"! nu îl pot deschide imi arată că nu există un program adecvat pe a deschide acest fișier! de ȘTERS il pot șterge, dar nu sunt sigur, dacă trebuie de ȘTERS, m-am uitat pe Net, și am văzut că e legat ceva cu Windows XP, eu am windows 7 și nu înțeleg legătura!
Vreu să-mi ziceți să îl șterg sau NU, imi ocupă 30 MB!
Dar vreau sa imi explicați și ce este acest fișier!
FUNDĂ! plzzzzzzzzzz help, Urgent!

3 răspunsuri:
| Aretha a răspuns:

Sterge-l.

| Anatol2000 a răspuns (pentru Aretha):

Dar daca il sterg imi va aprea inapoi!

| Nicolae_Muresan_1974 a răspuns:

Este o aplicatie pentru transfer fisiere tel-pc si invers o poti instala si pe win 7