| smecheruldadi a întrebat:

TPU telefonul meu nu mai vrea sa se deschida.L-am pus la incarcat si tot nu merge.Acum cateva ore mi s-a deschis si apoi s-a inchis. Displayul nu e dus fiindca s-a aprins ecranu.Banda nu ca sina o deschizi ca inainte.Ce e stricat? Dau funda daca ma ajutati!

4 răspunsuri:
| jokerulvlad a răspuns:

Ba nu ai incarcatoru bun si nu-ti mai incarca

| alexandru12310 a răspuns:

Am avut si eu aceasta problema si la mine a fost stricata banda cand se apride se vede doar o lumina nu si culori dar de fapt el merge daca nu are circuitele de la tastatura arse

| smecheruldadi explică (pentru alexandru12310):

Nu e dusa ca daca era nu mai scria Samsung...

| alexandru12310 a răspuns:

Nu ai spus ca se mai vede Samsung si daca il ui la incarcator si se aprinde inseamna ca incarcatorul merge