| Ionut659 a întrebat:

TPU un prieten are a71 la abonament și zice că are 8gb ram cu 512gb memorie. Este posibil pe un a71? Eu nu am găsit nicăieri a71 cu aceste specificații. Oare minte? Dacă chiar există a71 cu aceste specificații să îmi dați link de la tell.

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Exista variante cu 8 sau 6 Gb RAM dar nu exista cu 512 memorie, se vinde cu maxim 128, probabil are ceva card de memorie pentru diferența pana la 512.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ram 8, este memorie de 512 nu, deci minte - puțin

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Este vorba de Storage (HDD-ul cum ar veni la PC). Acesta este de la 128 ai telefonului plus 512 cu card microSD. Citeste pe pagina lor oficiala: https://bit.ly/342sm3H

| Sn4k3 a răspuns:

Https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_a71-9995.php
Aici vezi specificatiile de pe toate versiunile.