| Diesoon a întrebat:

Un coleg a incercat sa imi deblocheze telefonul si a incercat sa bage modelul pana l-a blocat si acum cere e-mail si parola.
Parola mi-o amintesc dar nu mai stiu contul avand in vedere ca l-am facut doar pentru Android market.
Ce as putea face?

2 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Email-ul e cel gmail ca cel de la youtube.Pa,pa

| FluffyBrownCat a răspuns:

Contul de pe Android Market este unul si acelasi cu e-mailul de gmail, ca si pe youtube. Eu cred ca ar trebui sa te gandesti bine, sau eventual intra de pe pc si vezi care iti e adresa de gmailwinking