| TheSinger a întrebat:

Un coleg mi-a spus la scoala ca, noul HTC ONE e facut din aluminiu si cica e o porcarie.As vrea sa imi iau si de aia intreb?
Sa alex noul HTC sau S4?

3 răspunsuri:
| CrazySunshine a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa alegi S4. Este un telefon mult ai intelingent si are performante mai mari. HTC ONE este unibody ( nu-i poti scoate carcasa sa scoti bacteria) si asta ar putea duce la rele in caz ca cine stie poate si se va strica. S4 are ecran mai resistant ( GOrilla Glass 3 ) si asta e foarte bine pentru ca se zgarie foarte greu happy

Eu te sfatuiesc sa alegi S4. ....Si eu vreau sa imi cumpar unu happy

PA Pa!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Eu aş alege Samsung Galaxy S4, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......6_2493.php

Toate cele bune.

| maryusmono a răspuns:

Galaxy S4 este cel mai performant telefon in prezent.

Motive:

-procesorul functioneaza mult mai bine
-are o rezolutie mai mare
-are o diagonala mai mare a ecranului
-detine o camera foto de 13 mp
-camera secundara este si ea mai buna

Te sfatuiesc sa te uiti si peste parerile celor care detin acest telefon aici: http://bit.ly/15HFcCF