| anonim_4396 a întrebat:

Un iphone 5 cu contul de icloud caruia nu ii stiu parola, ce ii pot face? Este vreo posibilitate de a ma loga cu alt cont?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Il arunci sau il folosesti pentru piese

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Ma costa 5 milioane. exista solutie

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce te costa 5 milioane? Demontarea banuiesc... Ai facut o greseala mare cu iShit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma costa 5 milioane sa schimb placa de baza, insa am ramas cu acel cont de icloud, insa a mers sters cel de appstore si itunes, ceea ce inseamna ca pot lua aplicatii si sa il folosesc normal big grin