| SorinELoo7 a întrebat:

Un prieten de-al meu nu poate să-şi instaleze Opera Mini pe telefonul Nokia 6300. Spune că nu are certificat pentru a instala aplicaţia. Ce e de făcut?

4 răspunsuri:
| ArekkusuKage a răspuns:

Sa dea o reinstalare de setari generale. sau daca are cablu de date isi poate reinstala softul cu ajutorul programului numit Nokia suite

| SorinELoo7 explică (pentru ArekkusuKage):

Si daca reseteaza setarile din fabrica se adauga si certificatele care lipsesc? Eu am in jur de 30 de certificate, iar prietenul meu are doar 8 certificate.

| Casper003 a răspuns:

Probabil ca aplicatia nu e compatibila cu telefonul...

| SorinELoo7 explică (pentru Casper003):

Am verificat această problemă şi este compatibilă aplicaţia.