| Eagle_Alexandru_1997 a întrebat:

Un prieten mi-a bagat parola gresita de mai multe ori la telefon ( Samsung Galaxy S Plus ) si acum imi cere contul google, il bag si imi spune nume de utilizator sau parola invalide,,,, ma puteti ajuta cumva?

Răspuns Câştigător
| Cosminovici18 a răspuns:

Www.youtube.com/watch?v=khXPhHj7l4I uita-te aici.Iti arat cum sa-ti deblochez telefonul dar sa stii ca pierzi tot din el revine la setarile din fabrica si scapi si de parola bineinteles.

6 răspunsuri:
| Raptorz a răspuns:

Daca as fi in locul tau, m-as duce cu telefonul la un centru GSM cu toate actele care atesta ca mobilul este al tau si i-as face o resetare la setarile din fabrica, apoi l-as pune pe cel care l-a blocat sa plateasca costul. Altceva nu ai ce sa faci, se intampla la multe telefoane sa bagi contul google corect si sa-ti dea parola invalida.

| d0areu a răspuns:

Pot sa te ajut dar prin metoda mea ti se v-a sterge din telefon aplicatiile, jocurile, contactele...tot eu asa mi-am deblocat telefonul

| jorjan a răspuns:

Dar explica poti umbla in meniul telefonului?

| jorjan a răspuns:

Http://www.technoxide.com/......msung.html si dai sa iti resoftezi la setarile din fabrica asta e iti pierzi datele din memoria telefonului...