| Sonia822 a întrebat:

Un program de editat fotografii pentru fete? Dar sa fie ok, sa nu aiba urechi de pisica, ochi de nu stiu ce.

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Programe de editat poze, mai cunoscute: Gimp, Photoshop, Corell Draw

| Sonia822 explică (pentru Bula):

Am uitat sa precizez, pentru tlf Samsung

| Bula a răspuns (pentru Sonia822):

Editarea de poze o faci pe calculator, dupa care o pui inapoi pe telefon.

| Bubbleuh a răspuns:

Snapchat, dar incearca intai pe xhamster, e mai performant, e putin mai complicat dar merita, are multe filtre cu hamsteri.

| Sonia822 explică (pentru Bubbleuh):

Cred ca am vrut sa scriu aplicatie pentru tlf Samsung

| Andreeauta a răspuns:

Photoshop expres, snapseed

| Sonia822 explică (pentru Andreeauta):

N-am scris eu complet, voiam o aplicatie pentru telefon : subtiat zone, chesti si bucurii laughing

| alex241 a răspuns:

Iti recomand Beauty Plus. In aplicatia Beauty Plus poti sa iti ascunzi acneea etc.