| Aurelian1 a întrebat:

Un sfat:ce sa aleg Samsung J5 sau iPhone care 5, 5s,6,6s.Nu raspunsuri de genu ce iti place.Mie imi trebuie sa tina baterie sa am jocuri (nu multe) si sa aiba stocare mare la poze.

5 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Nu iti recomand telefoanele pentru jocuri pentru ca se incalzesc ( infierbanta) si se pot distruge procesorul sau placa cu circuitele intergrate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei baterie poti alege si un iPhone dar sa fie +, dar pentru jocuri eu iti sugerez Samsung(si sunt utilizator de iPhone)

| Aurelian1 explică (pentru anonim_4396):

As vrea un telefon din astea doua ca sa tina bateria si sa am stocare mare la poze si nu multe jocuri 1-2.

| OnePiece a răspuns:

Pai daca tu iti permiti iPhone 6S de ce vrei neaparat Samsung J5... OnePlus One cu 64GB de exemplu daca il cauti la second hand il poti lua cu 600 de lei si da clasa tuturor telefoanelor mentionate de tine (mai putin 6S).

Daca vrei iPhone, ia 6S. Altfel cauta un Lenovo P2 sau un Samsung/Xiaomi Note 4. Sau ia acel OnePlus One.

| kissa00232 a răspuns:

Eu mai degraba as alege Samsung J5 deoarece pe el poti descarca diferite jocuri si cu vreme va functiona ins IPhonul cu vremea va incepe sa se deconecteze singur