| florynstefan1 a întrebat:

Un site de unde pot lua o baterie la un pret accesibil pentru un ihunt one love? Sau cam cat ar costa sa il duc la eMAG sa il schimbe sau sa ii schimb baterai? Si daca vreau sa ii schimbe doar bateria trebui da dau garantia? Sau o face cum ar veni pe gratis? Mai esre ceva! Ce sa aleg daca este din cayza bateriei si il schimb sau sa ii inlocuiesc bateria? PEu zic ca ar fi mai bjen sa il schimb pentru ca cred ca a mai fost filosit de altul sau cum imi dau seama ca l-a mai folosit cineba inainte

1 răspuns:
| Coca_Marian_1984 a răspuns:

Salut,e important de stiut timpii de incarcare/descarcare inainte de a te decide sa schimbi bateria.