| cataswat a întrebat:

Un site de unde pot să descarc jocuri pentru Samsung Galaxy Mini 2?

FUNDĂĂ

Răspuns Câştigător
| Princesssssss a răspuns:

Din intamplare am acelasi telefon ca tine si sunt sigura ca iti voi fi de ajutor. Cum deschizi telefonul, ai :Ceasul, vremea, google, si dupa ai 4 aplicatii in ordinea asta sau altfel : internet, harti, Magazin Play, Google talk. Intrii pe Magazin Play si iti apar sute de aplicatii. Unele sunt gratuite altele nu. Iti recomand Top Aplicatii Gratuite si Top Jocuri Gratuite. Se descarca foarte rapid, maxim 5 minute si poti sa descarci mai multe in acelasi timp (fi atent/a, atunci cand intrii pe ele sa le descarci, te sfatuiesc sa te conectezi undeva de wifi ca daca nu o sa platesti triplu factura :d iti zic asta din propria experienta ) Succes! Funda? :d

2 răspunsuri:
| dany7300 a răspuns:

Http://android.mob.org, cel mai bun site de jocuri, aplicatii.

| Marius_Cosar_1990 a răspuns:

Sau mai potisa iei dupa mobile7, zedge wapday, wapcorn, wapzip