| Chiriac_Alexandru_2002 a întrebat:

Un site pentru jocuri Android bun?

Răspuns Câştigător
| Gabi_YT_Here_1994 a răspuns:

Www.wendgames.ro
aici ai jocuri cu hack-uri (gen banii 999.999.999) sa zicem. bafta! si vreau funda, hehe
si inca unu : Aptoide (orice joc de pe magazin play, cu banii il ai gratuit acolo) sau aproape orice joc, nu stiu sigur :D
Funda mea! :3

| Chiriac_Alexandru_2002 explică (pentru Gabi_YT_Here_1994):

Eu nu am nevoie de hack-uri dar site-ul aptoide e bunicel

| Gabi_YT_Here_1994 a răspuns (pentru Chiriac_Alexandru_2002):

Nu ai pentru ce frate! big grin

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De gasit nume de jocuri gasesti pe Google, iar de downloadat tot pe Google gasesti, insa cele mai sigure sunt cele din Magazin Play.

| SuzuAnim a răspuns:

Ai Play Store ce iti trebuie mai mult?

| MeGta2013 a răspuns:

Mobarena.org ceva de genu ai gta san andreas mai multe