| Feyenooord666666 a întrebat:

Un site unde pot verifica un nr care m-a sunat?

Răspuns Câştigător
| eckblume a răspuns:

Exista o aplicatie care iti spune locatia acelui numar, dar e cu plata. Alte modalitati nu cunosc

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De nicaieri. in general, numerele de mobil sunt secrete si nu ti le divulga nici o agentie de telefonie.
Chiar si telefonul fix de acasa, poate fii secret, daca tu ceri asta, furnizorului de telefonie.
DCine te-a sunat si te cauta, te va mai suna... daca este urgent sau vrea sa vorbeasca cu tine.
Daca te suna si inchide inseamna ca sunt smecheri care fac misto, ca sa-i suni inapoi, sau sunt negri de prin Africa, care vor sa-i suni, ca sa-ti vanda droguri si altele.
O persoana serioasa daca te cauta, continua sa sune, pana raspunzi si vorbesti, nu suna si inchide.

| cfrtobias a răspuns:

Daca nu e numar strain, si e Orange sau alt numar de Romania poti suna!

| Feyenooord666666 explică (pentru cfrtobias):

Nr de Orange si nu raspunde. whatsapp nu are

| eckblume a răspuns:

Instaleaza truecaller. Daca are cont s-ar putea sa ii descoperi numele. Eu salvez numarul si apoi vad pe wapp daca are poza de profil. Daca insista pana la urma raspund sau dau mesaj intreband cine este.

| Feyenooord666666 explică (pentru eckblume):

Nr de Orange si nu raspunde.

| Feyenooord666666 explică (pentru eckblume):

Ok mersi

| PainTech a răspuns (pentru eckblume):

Aplicatiile respective sunt praf. Iti spun din experienta.

| eckblume a răspuns (pentru PainTech):

Eu am truecaller si nu sunt prea multumita. Ma ajuta doar sa vad cand ma suna cei de la banca.

| eckblume a răspuns (pentru Feyenooord666666):

Exista o aplicatie care iti spune locatia acelui numar, dar e cu plata. Alte modalitati nu cunosc