| BezeaToxica a întrebat:

Un Sonny Xperia L ar fi bun pentru Gaming? Intre S3 mini si Xperia L pe care ati alege?

2 răspunsuri:
| Tpu99 a răspuns:

Sall
Parerea mea este ca Xperia L ar fi mai bun pentru gaming

| RB26DETT a răspuns:

Xperia L! are un coleg din clasa la mine si eu am Xperia M si ambele sunt la fel si eu in materie de jocuri sunt foarte multumit de telefon, joc real racing 3, asphalt 8, gta san andreas [gta-ul la grafica medie ruleaza perfect] xperia L este mult mai bun decat un Samsung galaxy S2 plus! prin urmare sunt sigur ca este mai bun decat s3 mini si mai are si un design foarte foarte elegant + cateva functii si faza ca este un telefon din gama telefoanelor certificate play station!