| Mirindaa17 a întrebat:

Un telefon bun cu android in afara de Samsung galaxy S3 S3 mini si S4?

4 răspunsuri:
| David98TM a răspuns:

Buna
Pai:
-Lg optimus G
-Sony Xpera Z
-LG optimus G Pro
-HTC ONE
-Huawei p6
-Samsung galaxy note 2
Daca mai vrei anunta-ma.
Pa

Răspuns utilizator avertizat
| ChristinaBreezy a răspuns:

Sunt multe telefoane bune, dar acum depinde si de pretul pe care vrei sa-l dai pe el. Eu as alege Sony Xperia T. Dupa parerea mea e mult mai bun ca S3 si mai accesibil la pret ca S4. Poti sa te uiti pe net la detalii despre el [ procesor, camera etc. ] sau alt telefon ar mai fi Lg Optimus 4X Hd dar nu mi se pare la fel de stralucit ca Xperia T. Huawei este un alt model de telefon cu android, dar nu stiu prea multe informatii despre el. In resti Iphone-ul are Ios, Nokia are windows sau symbian si Blackberry alt sistem de operare. Atat stiu si eu.