| NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios a întrebat:

Un telefon bun in 1000-1400 ron maxim? Vreau un ecran mare, o constructie buna si sa mearga fluid Youtube cat si discord, unele joculete micute (si cele de top sa mearga bine, in caz de orice)
M-am gandit la P Smart 2019 / mi 8 lite, daca le-ati folosit, sunt bune de ceva?

6 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Xiaomi MI A2 sau MI A1

| debarasator63 a răspuns:

E bun P smartul ala. Dar sa stii ca si astia de la Xiaomi vin tare. Daca prinzi P smart sau P20 lite la oferta esti castigat.

| NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios explică (pentru debarasator63):

Ma gandeam la p20 lite cat e 1000 la eMAG dar are in antutu 88k si mi8 lite are 130-140k + miui care pare superior

| Bonbardieruldeweekend a răspuns:

Samsung j uri sau a uri orice poti. Mergela toate pe banii aia. Eu am j3 si merge si pubg mobile adica ce mai vrei... si merge prea bine

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Bonbardieruldeweekend):

Ce dracu sa faca ma cu niste panara me de J-uri de la Samsung...

| BeOkle a răspuns:

A8 sau A6