| AndreiAron656 a întrebat:

Un telefon bun la fotografii (doar Samsung si Huawei) dar pana-n 1. 600lei dintre j5/a5/j7 (all 2017) telefoane de genul asta ma refer, nu iph sau s7 ca buget meeh, deci ce imi recomandati? (Mai mult ma intereseaza camera, nu specificatiile telefonului ca ba ala are mai multi rami ca ba ala are ma multi nu stiu ce...)
Îl cumpar pentru mama cadou, si pe ea o intereseaza doar sa sune si sa faca poze bune.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

De la distanță se distinge A5 ca fiind superior celorlalte două. Din toate punctele de vedere. Ca să fiu obiectiv, uite aici:

https://www.gsmarena.com/......mpare.php3

| OnePiece a răspuns:

Samsung A5 2017 si Huawei P9 normal

| Alexandru250201 a răspuns:

Huawei P9

| KorePandorica a răspuns:

Eu am un J7 2017 și sunt mulțumită cu calitatea camerei. Are claritate bună, zoom-ul se vede și el ok. Si are calitate bună și pe camera din față și cea din spate.