| LaviniaLavinitutza a întrebat:

Un telefon bun pana in 1000 lei?
Eu n-am gandit la Nexus, dar nu stiu care.
Daca aveti vreo opinie scrieti numele telefonului + pretul orientativ.

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Eu nu stiu ce Nexus ai gasit tu in 1000 lei... Eu iti recomand asa pana in 1000 lei: http://bit.ly/1wO6wJ3 deoarece are softul facut tot direct de la google, si primeste actualizarile in maxim o luna dupa Nexus-uri(asa a fost si la moto G prima generatie). Nu e el wow ca si performante comparat cu alte telefoane (mai scumpe.), dar se descurca bine.

| Jipa95 a răspuns:

Si eu m-am gandit la redmi note : http://www.emag.ro/......DWY7QBBBM/
Uita-te la specificatii nu mai este nevoie sa-ti spun toate alea. Pana in pretul de 1000 lei, este cea mai buna alegere.

Bft!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lg Nexus 4 trece de 1000 lei. De 5 nici nu mai vorbim. Cel mai bun telefon in banii astia este Sony Xperia SP. La PC Garage costa 930 lei, dar vad ca este ultima bucata, de cand cu ofertele astea de Black Friday.
http://www.pcgarage.ro/smartphone/sony/xperia-sp-lte-black/

| AlexL28 a răspuns:

Daca esti pasionat de Android atunci Nexus e cea mai buna alegere. Nexus 5 e cam 14-15 milioane la noi, poate de black friday il prinzi mai ieftin si mai aduni bani si ti-l iei. Daca nu poti cauta un Nexus 4, un telefon foarte potent in continuare care primeste update la Android 5.0 Lollipop, ceva ce telefoanele de la Xiaomi nu prea cred ca vor vedea prea curand.

| sMecki1000 a răspuns:

Samsung Galaxy S3, mai bun ca Nokia Lumia. Il poti gasi pe emag.ro

| ionutunited a răspuns:

S3 10 milioane 11 maxim

| Marian_Maria_1993 a răspuns:

Nokia Lumia pret cam pana în opt milioane