| Transformice1 a întrebat:

Un telefon bun pana in 11 mil.? M-am interesat de P9 lite, J5, A3 si nu e nimic prea interesant. Idei?

Răspuns Câştigător
| Pool77 a răspuns:

Huawei este o firma buna, care momentan se ridica, insa inca nu e indeajuns de sus pentru preturile pe care le stabilesc.

Din ce ai enumerat mai sus, Huawei e alegerea ceea mai ok.
Insa daca tot ai 11mil, eu te sfatuiesc sa mai strangi niste bani si cumpara-ti ceva decent, iPh6S, S6E, Sony Z5 etc.

Eu nu m-as risca sa dau atatia bani pe un Huawei, dar e alegerea ta. Are o colega P8 si tot dadea din gura ca-mi e mai bun decat S6 meu, si am dat banii degeaba si ca sunt un prost si chelui degeaba, l-am achizitionat deodata, ea l-a avut in service de 2x, placa de baza arsa si camera nefunctionala. Al meu n-are absolut nimic, bine e julit la crom ca a cazut destul, insa atat. Samsung, iPh, Sony, HTC, LG sunt firme care produc terminale High-End, foarte bune, insa nu pot iesii din umbra Samsungului si al Appleului.

| Pool77 a răspuns (pentru Pool77):

Ultima propozitie nu e corecta gramatical, din enumeratia aceea sterge Samsung si iPh, si totul e ok.

7 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Eu am P9 Lite de cateva luni si sunt multumit de el, nu mi-a facut nici o problema pana acum. Pe unele site-uri, de exemplu aici : http://buhnici.ro/video-huawei-p9-lite-un-pui-de-p9/comment-page-14/, scrie ca P9 Lite e o alegere mai buna decat A3. Poti cauta si pe altele sa vezi care-i treaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xiaomi Redmi Note 4 si iti mai raman si bani, e prea bun, crede-ma.

| OnePiece a răspuns:

Xiaomi Redmi Note 4.

| StefanCosmin a răspuns:

Incearca un s5, sau un iphone 5s, dar nici LG G3 nu e prea urat

| Ɗєℓυѕιση a răspuns:

P9 Lite e mai bun decat J5 si A3.

| tiberiu009 a răspuns:

Parerea mea este sa-ti cumperi un A5 2016 sau un Iphone 5S, la altex a5 e 1300 lei. Eu am a5 de vreo 6 luni dar nu am avut nici o problema cu el.