| Sn4k3 a întrebat:

Un telefon bun pana in 1200-1300 lei? M-am gandit la un Huawey P9 Lite, dar poate stiti altele mai bune. Si desigur, funda!

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Salut, iti recomand sa-ti cumperi LG G3, il are un coleg si este foarte multumit de el. Face poze foarte bune, are un difuzor puternic, un microfon bun, un display cu niste culori vii.

El il are de 1 an si se misca ca si in prima zi.

Iti mai recomand sa-l cumperi de pe eMAG deoarece are un pret bun http://profitshare.ro/l/2889964

3 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Sa fie nou? Eu as lua un Note 4 second hand big grin

| Mihai1810 a răspuns:

Eu as mai pune 100 lei si as lua iphone 5s.

| aly300 a răspuns:

Clar Lg g3 e cel mai bun telefon la banii aia.