| qieiqpalz a întrebat:

Un telefon bun si baterie decenta? Eu ma gandeam la s8 sau one plus 3(pretu sa nu fie foarte mare)

2 răspunsuri:
| iAMVi a răspuns:

Depinde ce buget ai, ce așteptări ai de la telefon.

| margaritmarius3 a răspuns:

Mos, zici pretul ca eu nu pot stie ce inseamna "nu foarte mare" la tine. la mine nu foarte mare inseamna pana in 50 de bete... Pentru mama inseamna pana in 5 bete si pentru multi pana in 10-15-20... presupun ca esti dispus sa dai 20-22 cat pentru nu s8.
Poti sa iti iei:
Xiaomi mi 8, Lg G8 ThinQ sau One plus 5T. Personal prefer Mi8, dar aici depinde si de alegerea ta, diferentele sunt mici intre ele.