| HanszmR a întrebat:

Un telefon cu camera foarte buna pana in 800 de lei? Merita sa-mi cumpar de la un amanet?

8 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Eu am cumpărat Huawei p Smart z la 800 lei nou cu 2 camere pe spate de 16mpx și una frontala retractabila de 16 mpx.

| HanszmR explică (pentru Sofer):

Eu am avut o experienta mai proasta cu Huawei. De cat timp il ai si cam cat esti de multumit de el?

| Sofer a răspuns (pentru HanszmR):

Îl am de vreo 5 luni și pana acum sunt mulțumit de ce oferă. Vezi review la el, nu oblig pe nimeni sa cumpere Huawei. Eu l-am ales ca are ecran de 6.59 inch în comparație cu alte modele. Îmi place cum face pozele iar stocarea e suficienta. Pe jocuri se mișcă bine.

| PainTech a răspuns:

Vad ca ai deja cateva sugestii de telefoane. Ti-as recomanda tot un Xiaomi, pentru acest segment de piata telefoanele sunt extrem de bune comparativ cu altele. Dar si Huawei are modele bune cand vine vorba de camere. Nu te astepta la rezultate spectaculoase de la niciunul cand vine vorba de lumina slaba.

"Merita sa-mi cumpar de la un amanet?"
Nu. Preturile de la amanet sunt apropiate de cele de la magazin in timpul reducerilor, telefonul e folosit si nu primesti nici garantie.

| aditimus a răspuns:

P30 Lite

| Alverto a răspuns:

Huawei P Smart sau
Xiaomi Mi8

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xiaomi redmi note 8

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Huawei P Smart
Xiaomi redmi note 7
Samsung a20e(Nu prea focusează bine)
Noi, la preturi sub 800lei