| RyAngel a întrebat:

Un telefon HTC - daca nu sonny care sa aiba camera de 8mp, android 4 (4.0; 4.1 - nu conteaza) si slot de card de memorie? Gasesc sau caut degeaba?

Răspuns Câştigător
| RyAngel explică:

Http://www.emag.ro/......BM/,acesta este telefonul potrivitt, dar el nu are slot pentru simm dar are deja 16 gb de memorie deci nu este o problema!

5 răspunsuri:
| Edy_Staicu_1974 a răspuns:

Conteaza pretul?

| RyAngel explică (pentru Edy_Staicu_1974):

Undeva sub 1600 happy

| Edy_Staicu_1974 a răspuns (pentru RyAngel):

Sau daca vrei scrie pe google Sony xperia s! Are camera de 12 mp tot 16 gb memorie deci nu cred ca iti mai trebuie card

| Edy_Staicu_1974 a răspuns (pentru RyAngel):

Http://www.evomag.ro/.......html,asta e Sony xperia S! si ala care l-am dat mai devreme e Sony xperia P, diferenta e ca P are camera de 8 si S de 12 si P are 16 gb si S 32

| Edy_Staicu_1974 a răspuns:

Sony xperia S are android 2.3 dar a aparut updet-ul la 4.0