| anonim_4396 a întrebat:

Un telefon pe la 700 de lei?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ia de aici (incă nu te-ai decis?)

https://www.emag.ro/......dor/emag/c

| ACTH a răspuns:

Https://www.emag.ro/......S3D74BBM/, sau J-urile de la Samsung. J5 2017, etc.

| Zuzumilk26 a răspuns:

Un J4+ 2018 Ar fi excelent la banii ăia.

| Numeusorderetinut a răspuns:

Daca nu ti-e rusine cu ele si bravo tie pentru asta j5 2017 sau iph SE, nu as zice ca merita, mai bine incerci sa mai strangi, dar daca tu asa consideri cine sunt eu sa ma opun. Ti-as mai zice mai de graba j6 2018, intrece numai cu 50 lei, altceva nu pot sa zic ca nu am experienta cu Nokia sau xiaomi ca sa iti zic de ele.