| CosminCSM00 a întrebat:

Unde gasesc capac pentru Allview P5 Alldro? Ma refer la capacul pentru baterie nu husa din silicon. Am cautat pe net si am gasit numai huse. Funda

3 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Pai poti gasi pe la magazine de specialitate, sau mai sunt unii oameni care vand la tarabe. Dar la tarabe poate nu gasesti ca au doar pentru. telefoane vechi. Succes!

| CosminCSM00 explică (pentru NeluSorin1234):

Primul link nu mai este disponibil pe stoc si al 2-lea este husa de protectie din silicon ceea ce am scris mai sus ca este plin netul.