| danutza91 a întrebat:

Unde gasesc si eu husa din silicon pentru Samsung s3350?

Răspuns Câştigător
| AlcolicSmile123 a răspuns:

Sau uite aici: http://www.okazii.ro/cautare/husa+samsung+s3350.html
Al doilea anunt.

6 răspunsuri:
| XatomisX a răspuns:

De ce ai pune husa la coaja aia de tel? straight face pui si tu la ceva calumea dai mai mult pe husa ca pe el

| AlcolicSmile123 a răspuns:

In mod normal ar trebui sa iti dea un act de garantie, ar trebui sa arate o harta la cel mai apropriat shop "Samsung" din localitatea/orasul ta/u te duci acolo si trebuie sa aiba huse. Si le ceri o husa pentru telefonul...Samsung s3350 sau una care sa ii se potriveasca telefonului.

| alinutza96 a răspuns:

In orice magazin de telefoane

| danutza91 explică:

Am uitat sa specific ca nu pe internet ci din Oras. valabil pentru cei din Constanta

| danutza91 explică:

Nu prea se gasesc in orice magazin de telefoane, iar pentru cei care nu ai ce face pot sa nu raspunda e stric pentru cei care au habar sau cunosc vreun magazin care are ceea ce imi doresc, nu trebuie sa dau explicati nimanui de ce imi doresc husa si alte explicati infantile

| vladutzimbi a răspuns:

La Orange, Vodafone sau cosmote