| oldschoolrom a întrebat:

Unde gasesc si eu husa pentru Lg G3 dual-sim, care sa nu fie nevoie sa scot capacul din spatele telefonului cum sunt la husele des gasite?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc dar eu n-am intalnit o husa ca sa trebuiasca sa scoti capacul. Uite pe aici: http://www.okazii.ro/cautare/husa+lg+optimus+l3+ii+dual+e435.html

| oldschoolrom explică (pentru Salontanul):

LG G3.

| oldschoolrom explică (pentru Salontanul):

Si sunt bune si pentru varianta dual-sim? Are 0, 2 mm mai gros fata de cel cu o singura cartela.

| Anonima9182 a răspuns:

Pai cred ca la Vodafone