| aduu a întrebat:

Unde gasesc si eu in Buzau huse din silicon pentru Sony Xperia Miro si LG Optimus L5?

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
NU sunt din Buzau si nu stiu de unde poti sa il iei, dar ma indoiesc ca nu exista Posta in Buzau! Te uiti pe okazii, cu siguranta gasesti huse. Si daca nu este din Buzau, ti-l trimite prin posta si mai dai 5-10 lei. Sau, poate ai noroc si este chiar din Buzau! In cazul asta, discutati in ce parte a orasului sa va intalniti! Succes

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

La Vodafone, Orange etc.